Logo Pezal bosch center serwis

Polityka prywatności
Tel. (58) 303 80 80

Godziny otwarcia: Pn - Pt 800 - 1600

Diesel Centrum: Diagnostyka - Elektronika - Mechanika - Hamulce - Podwozia - Wtryskiwacze - Systemy COMMON RAIL - Turbosprężarki

Naprawa pomp wtryskowych — gwarancja profesjonalnych usług

Usterki pomp wtryskowych to często spotykany problem. Jeśli w Twoim pojeździe konieczna jest ich naprawa, oferujemy naszą pomoc. Prawidłowo przeprowadzona regeneracja pomp wtryskowych jest kluczowa w przywróceniu optymalnej wydajności wtłaczania i dawkowania paliwa. Naszym celem jest wykonanie szczegółowej diagnostyki oraz podjęcie opracowanych działań. Zajmujemy się naprawą pomp wtryskowych wielu światowych marek, takich jak Bosch czy Stanadyne. Dzięki doświadczeniu naszego wykwalifikowanego zespołu zapewniamy usługi najwyższej jakości. Niezależnie od marki i modelu Twojego silnika diesel, nasz serwis oferuje kompleksową naprawę pomp wtryskowych, aby zapewnić optymalne osiągi i ekonomiczność. Skontaktuj się więc z nami, jeśli zamontowana w Twoim aucie pompa wtryskowa Stanadyne lub każda inna potrzebuje naprawy. Odpowiemy na pytania dotyczące usługi, a także podamy jej wstępną wycenę. W ofercie Pezal Diesel Centrum znajduje się m.in. naprawa pompy CAT. Polega to głównie na wymianie zużytych czy uszkodzonych części. Nie wszystkie egzemplarze tego wymagają. W wielu przypadkach wystarczy regeneracja pomp wtryskowych. Błyskawicznie zajmiemy się wszelkimi usterkami, dlatego już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy silnik diesel, który serwisujemy, funkcjonuje bez zarzutu. Zawdzięczamy to doświadczeniu oraz profesjonalizmowi. Jeśli interesuje Państwa regeneracja pomp wtryskowych, zapraszamy do kontaktu.

naprawa - serwis pomp wtryskowych bosch

Skuteczna diagnoza oraz naprawa pomp wtryskowych

Naprawienie układu wtryskowego bywa skomplikowanym procesem, który może się różnić w zależności od modeli oferowanych przez konkretnych producentów. Właśnie dlatego warto wybrać realizowany przez naszą firmę profesjonalny serwis pomp wtryskowych Bosch, a także innych marek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest skuteczne rozwiązanie problemu i zapewnienie dalszego bezpiecznego działania podzespołów pojazdu. Oferowana przez nas naprawa pompy CAT, Perkins Delphi DP200 czy JCB odbywa się przy użyciu profesjonalnych narzędzi, a także z zachowaniem należytej staranności. Warto pamiętać, że uszkodzona pompa wpływa na pracę silnika diesel oraz może narazić go na uszkodzenie, dlatego tak istotna jest szybka i skuteczna diagnoza. W naszym serwisie specjalizujemy się w naprawie pomp John Deere, Massey Ferguson, Perkins, ale nie tylko. Cenę wykonanej usługi rozpatrujemy indywidualnie po uzgodnieniu z Klientem.

Kiedy potrzebna jest naprawa pomp wtryskowych Bosch?

Na regenerację pompy wtryskowej trzeba zdecydować się, gdy wystąpią ewidentne objawy informujące o jej zużyciu. Do takich należą m.in. nierówna praca silnika, utrata mocy czy znaczny problem z uruchomieniem samochodu. Jeśli w Twoim pojeździe dochodzi do takich usterek, to konieczna jest naprawa pompy CAT. Uszkodzona pompa wtryskowa może też powodować niebezpieczny wyciek paliwa oraz znacznie większe wydzielanie spalin. Nie można dopuścić do takiej sytuacji i należy niezwłocznie zgłosić się do serwisu, który wykona naprawę pompy Perkins czy podzespołów od innego producenta. Aby sprecyzować, co jest przyczyną powyższych awarii, konieczna będzie rzetelna diagnostyka wszystkich części układu paliwowego. Naprawa pompy JCB powinna być zrealizowana w warsztacie specjalizującym się w serwisowaniu elementów układu wtryskowego, jak Pezal Diesel Centrum. Dzięki doświadczeniu i wiedzy pracowników możliwa jest również naprawa pompy John Deere. W naszym zakładzie dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu z powodzeniem przeprowadzamy diagnostykę oraz serwis pomp wtryskowych i nie tylko.

Na czym polega naprawa pompy wtryskowej John Deere oraz innych producentów?

Naprawa pomp wtryskowych Bosch to zdecydowanie korzystniejsza cenowo alternatywa dla zakupu fabrycznie nowego podzespołu. W zakres regeneracji wchodzi także demontaż pompy, profesjonalna diagnostyka, a także testy weryfikujące sprawność części. Podejmujemy się naprawy pompy John Deere z uwzględnieniem wszelkich procedur producenta. Regeneracja podzespołu skutecznie przywraca jego efektywność. Sama naprawa polega na gruntownym wyczyszczeniu wszystkich elementów składowych, założeniu nowych uszczelek, a także wymianie zużytych lub uszkodzonych części. Do usług serwisu Pezal Diesel Centrum należy również naprawa pompy JCB. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Umów się na wizytę

Serwis pojazdów

bosch serwis pezal gdańsk Paulina Kaczmarek
(58) 303 80 80 w.1
p.kaczmarek@pezal.com
kom. 530 880 880
bosch serwis pezal gdańsk Sebastian Cybulski
(58) 303 80 80 w.1
s.cybulski@pezal.com
kom. 530 880 880

Serwis pomp i wtryskiwaczy

bosch serwis pezal gdańsk Kamil Bodek
(58) 303 80 80 w.2
k.bodek@pezal.com
kom. 530 566 566

Serwis Turbosprężarek i sprzedaż podzespołów

bosch serwis pezal gdańsk Łukasz Godlewski
(58) 303 80 80 w.3
l.godlewski@pezal.com
kom. 530 566 566

Kierownik Serwisu

bosch serwis pezal gdańsk Patryk Dudko
(58) 303 80 80
p.dudko@pezal.com

lub zostaw nam swój numer, a nasi doradcy oddzwonią do Ciebie.

Wycena Online

Chcesz wiedzieć ile będzie cię kosztowała usługa? Wypełnij formularz*:

* Podana wycena jest wyceną przybliżoną wyliczoną na podstawie informacji udzielonych przez klienta, szczegółowa wycena zostanie podana po weryfikacji usterki przez naszego mechanika.

Kontakt

ul. Benzynowa 50, 83-011 Gdańsk / Przejazdowo
Tel. (58) 303 80 80
Kom: 530 880 880
mail. serwis@pezal.com