Logo Pezal bosch center serwis

Polityka prywatności
Tel. (58) 303 80 80

Godziny otwarcia: Pn - Pt 800 - 1600

Diesel Centrum: Diagnostyka - Elektronika - Mechanika - Hamulce - Podwozia - Wtryskiwacze - Systemy COMMON RAIL - Turbosprężarki

Naprawa pomp wtryskowych — gwarancja profesjonalnych usług

Usterki pomp wtryskowych to często spotykany problem. Jeśli w Twoim pojeździe konieczna jest ich naprawa, oferujemy naszą pomoc. Prawidłowo przeprowadzona regeneracja pomp wtryskowych jest kluczowa w przywróceniu optymalnej wydajności wtłaczania i dawkowania paliwa. Naszym celem jest wykonanie szczegółowej diagnostyki oraz podjęcie opracowanych działań. Zajmujemy się naprawą pomp wtryskowych wielu światowych marek, takich jak Bosch czy Stanadyne. Dzięki doświadczeniu naszego wykwalifikowanego zespołu zapewniamy usługi najwyższej jakości. Niezależnie od marki i modelu Twojego silnika diesel, nasz serwis oferuje kompleksową naprawę pomp wtryskowych, aby zapewnić optymalne osiągi i ekonomiczność. Skontaktuj się więc z nami, jeśli zamontowana w Twoim aucie pompa wtryskowa Stanadyne lub każda inna potrzebuje naprawy. Błyskawicznie zajmiemy się wszelkimi usterkami, dlatego już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

naprawa - serwis pomp wtryskowych bosch

Serwis wtryskiwaczy Bosch i Stanadyne — skuteczna diagnoza oraz naprawa

Naprawienie układu wtryskowego bywa skomplikowanym procesem, który może się różnić w zależności od modeli oferowanych przez konkretnych producentów. Właśnie dlatego warto wybrać realizowany przez naszą firmę profesjonalny serwis pomp wtryskowych Bosch, a także innych marek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest skuteczne rozwiązanie problemu i zapewnienie dalszego bezpiecznego działania podzespołów pojazdu. Oferowana przez nas naprawa pompy CAT, Delphi DP200 czy JCB odbywa się przy użyciu profesjonalnych narzędzi, a także z zachowaniem należytej staranności. Warto pamiętać, że uszkodzona pompa wpływa na pracę silnika oraz może narazić go na uszkodzenie, dlatego tak istotne jest szybkie i skuteczne działanie. W naszym serwisie specjalizujemy się w naprawie pomp John Deere, Massey Ferguson, Perkins, ale nie tylko. Cenę wykonanej usługi rozpatrujemy indywidualnie po uzgodnieniu z Klientem.

Umów się na wizytę

Serwis pojazdów

bosch serwis pezal gdańsk Paulina Kaczmarek
(58) 303 80 80 w.1
p.kaczmarek@pezal.com
kom. 530 880 880
bosch serwis pezal gdańsk Sebastian Cybulski
(58) 303 80 80 w.1
s.cybulski@pezal.com
kom. 530 880 880

Serwis pomp i wtryskiwaczy

bosch serwis pezal gdańsk Kamil Bodek
(58) 303 80 80 w.2
k.bodek@pezal.com
kom. 530 566 566

Serwis Turbosprężarek i sprzedaż podzespołów

bosch serwis pezal gdańsk Łukasz Godlewski
(58) 303 80 80 w.3
l.godlewski@pezal.com
kom. 530 566 566

Kierownik Serwisu

bosch serwis pezal gdańsk Patryk Dudko
(58) 303 80 80
p.dudko@pezal.com

lub zostaw nam swój numer, a nasi doradcy oddzwonią do Ciebie.

Wycena Online

Chcesz wiedzieć ile będzie cię kosztowała usługa? Wypełnij formularz*:

* Podana wycena jest wyceną przybliżoną wyliczoną na podstawie informacji udzielonych przez klienta, szczegółowa wycena zostanie podana po weryfikacji usterki przez naszego mechanika.

Kontakt

ul. Benzynowa 50, 83-011 Gdańsk / Przejazdowo
Tel. (58) 303 80 80
Kom: 530 880 880
mail. serwis@pezal.com